«Органічний ринок стабільно демонструє зростання», – думка

17 марта, 2019

Органічний ринок – це єдиний харчовий ринок в Україні, який стабільно демонструє зростання. Про це розповів директор органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергій Галашевський під час ІІІ Міжнародного конгресу «Органічна Україна 2019».

За його словами ринок органіки в Україні приречений на успіх, адже її експорт зростає швидше, ніж відповідні сертифіковані площі.

«За даними компанії «Органік Стандарт» в 2018 р в десятку експортованої органічної продукції з України входять пшениця, кукурудза, соя, вишня. На сьогодні з 600 українських виробників органіки, понад 100 — виробники ягід», – зауважив він.

Плодоовочева продукція найчастіше експортується у свіжому вигляді (яблуко, кавун), у замороженому (ягоди), у сушеному (ягоди, яблука), а також вигляді переробленої сировини (яблучний концентрат, яблучні вижимки). Крім того, Україна експортує також частку дикоросів: чорниця, ожина, брусниця, журавлина, бузина, терен, шипшина, обліпиха, горобина, лісова суниця, горіхи; а також культивованих культур: малина, суниця садова, аронія, яблуко.

Згідно представлених даних Галашевським, найбільше українську органічну продукцію експортують Нідерланди, Німеччина, Великобританія, Іспанія.

Не дивлячись на стрімкий розвиток експорту органіки, існують певні складнощі, про які зазначив Сергій Галашевский.

«В експорті органічної продукції з України є певні бар’єри. Це додатковий контроль з боку ЄС. Додаткові заходи контролю ввели через те, що в 2015 р в партіях органічної продукції з України виявили залишки пестицидів. Але такі заходи поширюються не тільки на Україну. У цей список також входять Казахстан, Молдова, Росія та Китай», – розповів експерт.

Так, контролюючий орган повинен відібрати принаймні один репрезентативний зразок з кожного відвантаження; ці зразки аналізуються на наявність залишків пестицидів в акредитованій лабораторії і т.д.

Новости по теме

| | | |