Медовий напій “Миколаївський” посів призове місце у Всеукраїнському конкурсі медоварів

15 марта, 2019

Вже п’ятий рік поспіль сім’я з Миколаївщини посідає призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Питні меди». Цьогоріч Геннадій Утюж спільно зі своєю мамою Оленою Утюж єдині, хто представляв Південь України на даному конкурсі, де здобули срібну медаль в категорії «Меди ставлені без додавання соків і трав» та бронзову медаль у категорії «Меди ставлені з додаванням соків».

Медовий напій «Миколаївський» був нагороджений срібною медаллю на Всеукраїнському конкурсі «Питні меди – 2019». А в минулому році цей напій на даному конкурсі отримав головний приз – Гран-прі. Авторами цього напою є Олена Утюж та її син Геннадій Утюж.

«Я онука, донька, сестра, дружина та мама пасічника», — зазначає Олена Утюж про те, що її сім’я вже чотири покоління поспіль займається медовою справою.

Утюж каже, що жінці дуже важно в бджільництві, особливо кочувати з пасіками по полям. Але вона знайшла себе у медоварінні. Хоч і чоловіча частина сім’ї не вірили, що з цього щось вийде, але Олена вперто йшла до своєї мети, мрії.

«Мені казали, що це не жіноча справа. Тоді поїхала до Києва і познайомилася з професором Олександром Литовченко. Він фахівець з виноробства і дуже добрий дегустатор. Коли він дегустував мої зразки, то зазначив, що в них немає родзинки і треба вчитися. І я почала старанно навчатись. Коли я вперше поїхала на конкурс, то звернула увагу на види напоїв з меду, я зрозуміла, що ставлені меди – це найважча категорія, і мало хто хоче цим займатись, тому що дуже важко готувати дані напої. Тому вирішила обрати для себе саме цю категорію медоваріння», — розказує медоварка.

Найбільше Олені Утюж подобаються медові напої з травами. Але вона займається і напоями з додаванням фруктів.

«Мені дуже подобається питний мед з травами — це мій коник. У мене рецептура вже відпрацьована і з печаткою Інституту виноробства України. У виноробстві треба обов’язково додавати фрукти, тому я зобов’язана до свого медового напою додавати соки. Я довго думала з чого почати. У мене є шипшина, айва, чоловік спеціально викопав у лісі і посадив дикі груші та яблуні. І ось ці фрукти я використовую в своїх напоях», — ділиться Утюж.

В здобутку сім’ї Утюж є близько 5-6 відпрацьованих рецептур медових напоїв. Але на цьому зупинятися не збираються, тому завжди знаходяться у творчому пошуку, комбінуючи і створюючи нові смаки. Але, на жаль, медоваріння в сім’ї – це більше хобі, адже щоб збувати свій продукт треба неабиякі кошти на ліцензію. Тому Утюжі сподіваються, що законодавство України стане більше сприятливим для медоварів. А пока вони свої напої роздаються знайомим, друзям та частують ними охочих на ярмарках.

Зазначимо, Олена Утюж є головою Миколаївської обласної гільдії виробників медових напоїв та оздоровчої бджолопродукції.

Новости по теме

| | | | | | | | | | |