З 1 квітня стартує нова грантова програма від UHBDP для органічного та звичайного виробництва

15 марта, 2019

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти». Бюджет всієї грантової програми складає $125 тис.

«Нова програма грантів спрямована на екологічну складову. Ми розраховуємо, що в результаті реалізації програми грантів сільгоспвиробники знизять навантаження на навколишнє середовище і отримають додаткову вартість продукції. Серед учасників програми можуть бути виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших продуктів плодоовочівництва як з органічно. сертифікацією, так і без неї, постачальники обладнання та IT-інструментів. Обов’язкова умова для участі — офіційно зареєстрований бізнес, це може бути ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ», — зазначив менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв під час прес-конференції в рамках ІІІ Міжнародного конгресу «Органічна Україна 2019».

Обов’язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Гранти можуть бути спрямовані на наступні придбання/цілі:

  • засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу),
  • засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва),
  • для постачальників обладнання IT інструментів – доробка існуючого обладнання/сервісу, які вирішують проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов’язані з навколишнім природним середовищем.

Наголошується, що не розглядатимуться стартапи, гранти спрямовані на розвиток вже існуючого бізнесу.

Розмір грантової допомоги від 8 до 12,5 тисяч канадських доларів на один проект. Результати грантового конкурсу оголоситимуть до вересня 2019 року. Щоб взяти участь у конкурсі грантів, треба подати заявку на сайті проекту https://uhbdp.org/ua/ з 1 по 15 квітня 2019 року.

Новости по теме

| | |