В Одесі розпочався щорічний конгрес «Органічна Україна 2019» ФОТОРЕПОРТАЖ

14 марта, 2019

Провідні виробники органічної продукції в Україні, представники Міністерства аграрної політики, українські та міжнародні трейдери, а також інші зацікавлені в успіху розвитку органічного ринку країни зібрались на тематичному щорічному заході – III Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2019».

У четвер, 14 березня, стартував перший день конференції з міжнародного політичного діалогу для розуміння останніх законодавчих змін регламентів щодо органічного виробництва. Окрім того, в програмі першого дня була проведена експертна дискусія за участі власників екологічних магазинів та мережі готелів щодо торгівлі органікою в інтернеті. Вони поділились власними спостереженнями щодо українських виробників органіки та щодо самого ринку. В рамках першого дня також були наведені більш статистичні дані щодо імпорту та експорту органіки.

Наразі ж йде активна підготовка організаторів до другого дня конгресу, під час якого планується розкрити більш практичні питання, що стосуються маркетингу української органіки, її пакування, просування продукції на ринок ЄС і т.д.

На думку організаторів, головне завдання Конгресу полягає в тому, щоб привернути увагу громадськості до проблем органічного виробництва, озброїти фермерів сучасними технологічними та економічними знаннями, підказати їм шляхи сертифікації, навчити маркетингу і позиціонування їхньої продукції на ринку.

Начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів

Керівник ІА «Інфоіндустрія» Дмитро Гордейчук та Керівник Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв 

Олена Березовська, Президент ГС «Органічна Україна»

Директор ТОВ «Органік стандарт» Сергій Галашевський

Керівник маркетингової служби компанії АГ «Арніка Органік» Анастаcія Білич

Перша українська екоблогерка Маріанна Бойко

Власниця мережі екологічних магазинів «Ягода» Марія Орловська

Андрій Марченко (Сімейна ферма «Світовоч»)

Антоніна Кутова, Керуючий партнер компанії Pro Capital Investment

Новости по теме

| | | | | | | |