Весняна посівна на Миколаївщині: в 7 районах області розпочато сівбу ячменю, гороху та вівса

11 марта, 2019

У Миколаївській області традиційно набирають обертів весняно-польові роботи. В семи районах області проводиться посів ярого ячменю, гороху та вівсу.

Як повідомляють у депаратаменті агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації, сільгосптоваровиробники завершують накопичення матеріально-технічних ресурсів для виконання всіх агротехнічних операцій у весняний період. Сільгосптехніка, яка буде задіяна на посівних роботах, відремонтована у повному обсязі.

Триває спостереження за станом озимих сільськогосподарських культур, а з першої декади лютого було розпочато роботу по їх підживленню. На сьогодні частка удобреної площі складає 70 %.

Що стосується структури посівних площ, то згідно з попередніми прогнозами під урожай 2019 року планується посіяти 848 тис.га ярових культур, з яких 218 тис.га – зернові, із них 99 тис.га – ранні культури.

Відповідно до оперативної звітності, на ранок сьогоднішнього дня в семи районах області проводиться посів ярого ячменю, гороху та вівсу. Загальна площа посіву ранніх зернових складає наразі біля 3 тис.га.

Нагадаємо, посів ранніх сільгоспкультур здійснюється вже у 7 областях України.

Новости по теме

| | | | |