На Миколаївщині підприємець незаконно використовував 8 га водного фонду для риборозведення

6 марта, 2019

Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області встановила, що одним із приватних підприємств незаконно використовується земельна ділянка водного фонду площею майже 8 га вартістю 200 тисяч гривень, розташована в межах Мазурівської сільської ради Кривоозерського району. Про це повідомляє прес-служба ПервомайськоЇ місцевої прокуратури.

З’ясовано, що ще у 2000 році між приватним підприємством та Кривоозерською районною радою було укладено договір оренди зазначеної земельної ділянки, термін дії якого закінчився у 2015 році.

Проте, підприємство не дотрималось умов і порядку пролонгації договору оренди, а тому втратило право на оренду землі з моментом закінчення терміну дії договору.

Не зважаючи на це, колишній орендар продовжив використання земельної ділянки та водойму для риборозведення без належних правових підстав.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до господарського суду Миколаївської області позову до приватного підприємства про повернення земельної ділянки у розпорядження держави.

Новости по теме

| | |