На Миколаївщині за вихідні виявлено більше 50 браконьєрських знарядь лову

5 марта, 2019

У неділю, 3 березня, під час проведення рибоохоронної рейду Чорноморським рибоохоронним патрулем складені два акти виявлення і вилучення знарядь лову. Інциденти сталися на озері Джарилгач, на території Джарилгацької національного природного парку. Про це повідомляють в Держрибохороні Миколаївської області.

У першому випадку було виявлено та вилучено 35 креветочних мереж без господарів. А через годину знайдено ще 16 заборонених знарядь лову. Загальна довжина мереж становила близько 1250 м. Водних біоресурсів в знаряддя лову не було. Місце порушення правил рибальства ретельно обстежено, порушник не виявлено. Знаряддя лову вилучено.

У Держрибохороні відзначають, що любительський вилов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками з загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку. Добова норма вилову риби на одного рибалку становить не більше трьох кілограмів.

Раніше повідомлялося, що в період з 11 по 18 лютого інспекторами Миколаївського рибоохоронної патруля було виявлено 23 правопорушення рибоохоронного законодавства, складено 10 протоколів за частиною 4 статті 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), один — за частиною 3 статті 85 КУпАП (порушення правил рибальства ) і два – по статті 88-1 КУпАП незаконний збут риби, оформлено 10 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Новости по теме

| |