У Держгеокадастрі запропонували витратити залишок коштів сільськогосподарських втрат на інвентаризацію земель Миколаївщини

4 марта, 2019

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Лостік запропонував провести інвентаризацію земельних ділянок області за кошти від відшкодування втрат сільгоспвиробництва. Таку пропозицію він озвучив під час чергового засідання постійної комісії з питань АПК у п’ятницю, 1 березня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на Миколаївщині накопичилось майже 13 млн грн від відшкодування втрат сільгоспвиробництва – кошти не використовуються. Саме ці кошти Лостік запропонував витратити на інвентаризацію.

«Згідно закону №2498 від 1 січня 2019 року органи місцевого самоврядування на теперішній час є розпорядниками не витребуваних паїв. Всі органи місцевого самоврядування хочуть знати, яка загальна площа в них земельних ділянок, якими вони можуть розпоряджатись. Щоб провести такий облік, потрібно провести інвентаризацію. Її можна зробити за кошти від сільськогосподарських втрат – їх близько 13 млн грн», – вніс пропозицію начальник Держгеокадастру Миколаївщини.

Лостік зауважив, що з боку ДЗК буде підготовлена відповідна програма, яка незабаром буде винесена на розгляд аграрної комісії Миколаївської обласної Ради.  Окрім того, він зауважив, що даний вид роботи можуть зробити лише дві організації – Інститут землеустрою і ДЗК.

Новости по теме

| |