У Херсонському морпорту почалося днопоглиблення підхідного каналу

27 февраля, 2019

Адміністрація морських портів України станом на 25 лютого завершила роботи на шести якірних стоянках  та приступила до наступного етапу реалізації проекту з експлуатаційного днопоглиблення в порту Херсон. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Наразі виконано вже майже 40% від загального обсягу робіт, який складає понад 400 тис. куб. м. Наступний етап — днопоглиблення підхідного каналу.

Днопоглиблення шести якірних стоянок – один з трьох основних етапів робіт в порту Херсон. Загальний обсяг робіт становить понад 400 тис. м³. Наступним етапом проекту є днопоглиблення підхідного каналу.

«Зараз наш флот буде паралельно виконувати днопоглиблення на підхідному каналі порту, а також біля причалів Херсонської філії ДП «АМПУ», та портових операторів (терміналів): філія «Херсонський річковий порт» АСК «Укррічфлот»,ТОВ «Смарт-Мерітайм-Груп», Херсонське представництво ДП «Підприємство по забезпеченню нафтопродуктами», ХДЗ «Паллада»,— зазначив Дмитро Демченко, генеральний директор ТОВ «СМД Інвест», яке виступає підрядником з реалізації проекту.

Такий комплексний підхід дозволить після завершення реалізації проекту забезпечити можливість безперешкодного проведення, стоянки та обробки суден біля причалів відповідно до паспортних характеристик порту.

ТОВ «СМД ІНВЕСТ» стало переможцем конкурсних торгів, проведених АМПУ в електронній системі закупівель «PROZORRO». Економія від стартової ціни за підсумками тендерного аукціону склала понад 6,6 млн грн.

Нагадаємо, на початку лютого у порту Ізмаїл було завершено роботи з експлуатаційного днопоглиблення найбільшого за 11 років. У свою чергу, у Миколаївському морському порту почалося днопоглиблення підхідного каналу, що передбачає доведення глибин підхідного каналу порту до паспортних значень – 11,2 м.

Зазначимо, у 2019 році Адміністрація морських портів України планує здійснити експлуатаційне днопоглиблення у 7 морських портах: Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Чорноморськ, Миколаїв, Одеса, Херсон; та на 4 каналах: Дунай-Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманський,Дністровсько-Лиманський, Херсонський морський. Продовжується реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення у портах Чорноморськ та Южний.

Новости по теме

| | | | | |