У Мінагрополітики сподіваються, що експорт зерна з України досягне 49 млн тонн

26 февраля, 2019

Очікується, що в 2018/19 МР експорт зерна з України складе 49 млн тонн. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики. Такий прогноз озвучила заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова під час роботи 8-го Форуму швидкого реагування AMIS в Женеві (Швейцарія) 25 лютого.

«У цьому маркетинговому році ми очікуємо, що експорт зерна з України досягне позначки 49 млн тонн», – цитує її слова прес-служба.

Вона також наголосила на важливості відкритого діалогу та обміну інформацією між ключовими гравцями зернового ринку.

«Україна, в свою чергу, залишається стабільним, надійним партнером і експортером сільськогосподарської продукції», – запевнила Ковальова.

Україна, як один з ключових гравців зернового ринку, надає великого значення стійкого і прогнозованого розвитку аграрного сектора, а також узгоджену політику на міжнародному ринку сільськогосподарської та харчової продукції, зазначила заступник міністра.

Під час роботи форуму обговорювалися короткострокові перспективи (AMIS) і 5-річні прогнози IGC з розвитку світового ринку зерна.

Окремо розглядалося питання переоцінки історичних показників виробництва зернових культур в Китаї і наслідків для оцінок світових запасів і використання на корми.

Новости по теме

| | |