У Запоріжжі готові виділити 1,5 млн грн для заборони руху вантажівок через греблю «Дніпрогесу»

26 февраля, 2019

Запорізька міська рада планує виділити близько 1,5 млн грн бюджетних коштів для виконання рішення про заборону руху великовантажного транспорту через греблю «Дніпрогесу». Про це повідомляє прес-служба міськради.

Цю суму планується витратити на придбання і установку дорожніх знаків, інформаційних табличок, розробку схеми організації руху через греблю «Дніпрогесу» і мости Преображенського.

«Це необхідно для виконання рішення виконкому про заборону руху великовантажного транспорту через греблю, обмеження його руху через мости Преображенського», – йдеться в повідомленні.

Таке рішення було прийнято 2 тижні тому, а 25 лютого виконавчий комітет міськради підтримав винесення на сесію проекту рішення про внесення змін до Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста на 2019 рік.

«Одне з важливих змін — виділення коштів на придбання, встановлення інформаційних панно, табличок, дорожніх знаків, які будуть повідомляти про повну заборону руху великовантажного транспорту вагою понад 25 т через греблю« Дніпрогесу», – повідомляє прес-служба.

На мостах така заборона буде діяти з 7:00 до 21:00. Буде розроблена схема організації руху через греблю і мости.

«Після затвердження змін на сесії міської ради ми зможемо почати роботу, яка повинна завершитися в середині березня. Будуть встановлені відповідні дорожні знаки. Далі вже завданням поліції буде забезпечити виконання цієї заборони, з урахуванням встановлених заборонних знаків», – зазначив мер Запоріжжя Володимир Буряк.

Також тривають переговори з «Днепрогесом», профільними службами та інституціями про виконання ремонту дороги через греблю. Без цього організовувати реверсивний рух через неї немає ніякого сенсу.

«Після виконання ремонту плануємо вирішити питання організації реверсивного руху. Можливо, спочатку воно буде діяти тільки вранці», – повідомив Буряк.

Новости по теме

| | |