На Одещині продадуть на аукціоні два олійножирових комбінати

22 февраля, 2019

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає в Одеській області ряд підприємств з переробки сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє dumskaya.net

Йдеться про пул активів загальною балансовою вартістю майже 5 млрд грн, які були в заставі у «Дельта-Банку».

Серед них – колись найбільший в регіоні Одеський олійножировий комбінат на Середньофонтанській вулиці, олійножировий комбінат в Чорноморську, а також земельна ділянка площею 5,43 га біля Чорноморського порту, де планувалося будівництво морського зерноперевантажувального комплексу.

Аукціон пройде за голландською системою — з поетапним зниженням ціни протягом дня.

Стартова ціна лота складе більше 897 млн ​​грн. Це 20% від балансової вартості об’єктів. Раніше активи виставлялися на торги через систему «ProZorro.Продажі» за балансовою вартістю, але покупців на них не знайшлося.

Відзначимо, що обидва олієжиркомбінати належали екс-депутату одеської облради Василю Калашникову, який взяв під заставу підприємств великі кредити, а потім збанкрутував їх.

Нагадаємо, Одеський олійножировий комбінат заснований на початку XX ст. Виробляв маргарини, кулінарні, кондитерські жири, соняшникову олію і майонез під торговою маркою «Сонячна долина».

Новости по теме

| | | | |