Дівчина Херсонщини зробила борщ з Півдня України всесвітньо відомим

24 февраля, 2019

Оля Геркулес – відома шеф-кухарка, кулінарна письменниця і фуд-стилістка, що народилася у Каховці й здобула світової слави. Рецепти української і кавказької кухні, а також дивовижні світлини страв дівчина виставляє на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram. Її рецепт борщу з Півдня України опублікувало також одне з найвпливовіших та найстаріших видань світу – The New Yorker (щотижневий тираж – 800 000 копій). Інтерв’ю з відомою українкою оприлюднено на сторінці програми Сніданок з 1+1.

Попри те, що Оля Геркулес вже понад сімнадцять років живе в Лондоні, своє українське коріння вона не забуває і дуже ним пишається.

«Я не можу жити без борщу, який готують на Півдні України – наваристий, з квасолею та помідорами», – наголошує кухарка.

За її сторінкою стежать десятки тисяч користувачів у всьому світі, зокрема й один з найвідоміших шеф-кухарів Джеймі Олівер.

«Моя мама кухар від Бога. І насправді я ніколи не готувала, я їла», – каже Гуркулес.

Та гени взяли своє. В інституті Оля Геркулес вивчала італійську мову та міжнародні відносини. Потім вчилась на перекладача з англійської. Отримала дипломи. Але це не прийшлось до душі, тому Геркулес вступила до кулінарної школи і почала готувати.

«Я ходила, як хвіст, за мамою та тіткою з вагами та записувала грами. А вони мені: «Я нас все на око. Беремо раз, два і все», – зазначає Геркулес.

Українка є також автором двох кулінарних книжок – “Mamushka: Recipes From Ukraine & Beyond” (“Мамушка: Рецепти з України та з-за її меж”) та “Dedakatsi: The Cookbook — A Journey Through the Wild East” (“Dedakatsi: куховарська книга — подорож через Дикий Схід”).

Наступну мандрівку Геркудес планує до України, де напише свою третю кулінарну книгу.

Нагадаємо, в Україні подешевшали всі овочі «борщового набору».

Новости по теме

| | |