ОАЕ та Україна підписали меморандум про співробітництво у сфері АПК

21 февраля, 2019

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища Об’єднаних Арабських Еміратів підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері сільського господарства та безпечності харчових продуктів. Про це повідомили у Мінагрополітики.

«Об’єднані Арабські Емірати є важливим партнером для нас в аграрному та харчовому секторі. Україна має намір стати стратегічним партнером ОАЕ для забезпечення продовольчої безпеки цієї країни. Підписання меморандуму дасть значні можливості нашим країнами суттєво збільшити обсяги двосторонньої торгівлі товарами АПК, розширити товарну номенклатуру, та для поглибленої співпраці у галузі тваринництва та продовольчої безпеки», – наголосила в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Також вона відзначила позитивну динаміку двосторонньої торгівлі товарами АПК між Україною та ОАЕ. За результатами 2018 року товарообіг аграрними та харчовими товарами між двома країнами сягнув трохи більше $204 млн, із яких $194,3 млн припадає на український експорт.

Новости по теме

| | |