Держпрограма здешевлення техніки стимулювала вітчизняне машинобудування, – Шеремета

20 февраля, 2019

Державна допомога здешевлення придбання сільськогосподарської техніки та обладнання сприяла стимулюванню розвитку вітчизняного машинобудування. Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Минулого року українські аграрії, враховуючи всі напрями держпідтримки по техніці, отримали більше мільярда гривень компенсації. Окрім того, що сільгоспвиробники застосовували сучасну аграрну техніку і новітні технології на виробництві, це стимулювало розвиток українського машинобудування», – йдеться у повідомленні.

Шеремета нагадав, що у 2018 році Україна отримала рекордні врожаї, зокрема, понад 70 млн тонн зерна, крім того, наша країна є світовим лідером з експорту зернових.

«Цього року уряд зберіг основні напрями фінансової підтримки, тому закликаю виробників купувати все необхідне до нового сезону та отримувати компенсацію від держави», – зауважив заступник міністра.

За його словами, наразі уряд розглядає питання державної підтримки виробників сільськогосподарської техніки, щоб додатково стимулювати українське машинобудування.

Новости по теме

| | |