Херсонська компінія нанодобрив спільно з Biodinamika плануть спільне будівництво заводу в Латвії

18 февраля, 2019

Українська компанія, яка спеціалізується на виробництві нанодобрив «5 Element» провела переговори з компанією Biodinamika про спільне будівництво в 2020 році заводу з виробництва препаратів в Латвії. Про це повідомив власник компанії і генеральний директор «5 Element» Володимир Білий в ході Міжнародної виставки органічної продукції BIOFACH 2019, пише AgroPortal.ua.

«Компанія Biodinamika тестує наші препарати. Вони мають свої препарати гуміт, які діють на ґрунт, а препарати «5 Element» — комплексної дії, спрямовані безпосередньо на рослину. Побудувавши завод в Латвії наші майбутні партнери хочуть забезпечувати ще 6 країн нашими препаратами — країни Балтії, Білорусь, Голландію, Швецію», — зазначає Володимир Білий.

За його словами, щоб зайти в таке партнерство «5 Element» потрібно інвестувати в будівництво €100-120 тис., які, за підрахунками компанії, окупляться через рік.

Як розповідає Володимир Білий, компанія «5 Element» реалізує спеціально розроблену стратегію створення виробництв в інших країнах.

«Використовуємо стратегію схожу на стратегію компанії Coca-Cola: технологія виробництва препаратів буде український, вона вже запатентована, а заводи по виробництву будуть розташовані в інших країнах. При цьому всі компанії будуть створені під брендом 5 Element. Таким чином ми плануємо через 5 років зайняти 5% світового ринку в органічному сегменті», — зазначає генеральний директор «5 Element».

Про створення спільних виробництв вже паралельно ведуться переговори з Індією, США, Іспанією і Китаєм, де в даний момент проходить реєстрація торгової марки «5 Element». А вже в цьому році буде побудований завод на Кіпрі звідки препарати будуть поставлятися в усі країни Європи.

«В Індії за півтора року тестування препарати «5 Element» в поєднанні з їх гуматами показали вражаючі результати. Весь світ розуміє, що сьогодні менше потрібно використовувати хімії, а більше вдаватися до біотехнологій. І ось якраз використання гуматів і «5 Element» — це потужна технологія. Об’єднання таких зусиль дає технологічний цикл і результат. У березні ми запланували створення спільного підприємства з індійською компанією і в 2020 році плануємо побудувати завод. Інвестиції в нього з нашого боку будуть складати $70 тис.. Через великий попит на препарати вкладені інвестиції повернуться за три місяці», — розповідає Білий.

За його словами, через рік роботи спільного підприємства в США там теж планують будувати завод.

«Ми прорахували скільки потрібно людських ресурсів щоб хоча б забрати 10% ринку і побачили, що це величезні витрати. Тому вирішили робити спільне виробництво. Перший такий проект вже діє в В’єтнамі, де вже зараз працює 200 менеджерів», — уточнює Білий.

В Україні «5 Element» сьогодні займає не більше 1% ринку, але на думку Володимира Білого, цей відсоток буде рости і максимальний старт «5 Element» в Україні запланований на осінь.

Нагадаємо, аграрії України забезпеченні добривами на 56%.

Новости по теме

| | | | | | |