У Херсоні будуть виготовляти комбайни нового типу

15 февраля, 2019

Генеральний директор ТОВ «Укрсельхозмаш» Олександр Олійник заявив, що лінійка техніки, яка випускається спільно з фірмою Sampo Rosenlew, буде розширена, проводяться випробування нового великого комбайна в Бразилії. Про це він розповів в коментарі виданню «ЗЕРНО».

«Ми розраховуємо, що представимо цю модель в українській локалізації одночасно з її виходом на світові ринки. Це абсолютно нова машина, велика, роторна. Розраховуємо, що вона зробить певний фурор в комбайнобудування», – заявив Олійник.

Вперше комбайн можуть показати на виставці «Агро-2019». Як стверджує керівництво «Укрсельхозмаш», ціна машини українського складання буде помітно нижче світових аналогів.

«Сьогодні ціна наших машин, наприклад, SKIF 280 Superior, комбайна, який ми також випускаємо в партнерстві з Sampo Rosenlew, на 20-25% дешевше світових аналогів. Такий же паритет збережеться і для інших моделей», – запевняє Олександр Олійник.

У той же час вітчизняні комбайнобудівники бачать перспективу не тільки для великих машин, але і для невеликих моделей – правда, основним споживачем стане не фермер.

«Фермерам з невеликими площами простіше і вигідніше наймати в сезон збиральні машини, ніж купувати їх. А ось по-справжньому перспективний ринок – це селекційні станції. Вони в країні розвиваються, а техніка, яка там працює, морально і технічно застаріла», – пояснює гендиректор «Укрсельхозмаш».

Новости по теме

|