Порт «СК Ольвія» можуть передати в концесію територіальній громаді без конкурсу

11 февраля, 2019

Депутати комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва та торгівлі Миколаївської міської ради схвалили розробку проекту рішення і звернуться до Кабміну з питанням передачі СК «Ольвія» в концесію територіальній громаді без конкурсу. Таке рішення вони прийняли на черговому засіданні комісії, передає СВІДОК.info .

Таку ідею висловили на засіданні громадські працівники на чолі з керівником робочої групи щодо підвищення ефективності взаємовідносин підприємств морегосподарського комплексу з громадою м. Миколаєва Едуардом Волошинович.

Відзначається, що листи про це прохання вже були спрямовані в Кабмін. Тепер же громадські працівники хотіли, щоб до Уряду звернулися депутати Миколаївської міськради. Правда депутат Сергій Ісаков відзначив, що ймовірність, що всеукраїнські народні обранці дадуть відповідь на звернення невелика.

Незважаючи на досить песимістичні настрої депутати все таки підтримали винесення на сесію міськради питання про передачу СК «Ольвія» в концесію територіальній громаді без конкурсу.

Зазначимо, близько 25 зарубіжних компаній зацікавлені в концесії миколаївської СК «Ольвія». Але, за словами керівника АМПУ Райвіс Вецкаганса, важливо навіть не стільки кількість компаній, скільки географія. На зустрічі зібралися інвестори з США, Китаю, Франції, Швейцарії, Великобританії, Японії, Туреччини, Катару, Південної Кореї та України.

Новости по теме

| | | | | |