«Підтримка фермерів та наближення до стандартів ЄС»: Трофімцева прокоментувала своє призначення

8 февраля, 2019

Новопризначена виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева розповіла про напрямки і цілі, які перед собою ставить на новій посаді. Про це вона написала на власній сторінці у мережі Facebook.

«Український АПК останні роки динамічно і потужно розвивається, в тому числі, завдяки роботі команди Мінагрополітики. Наприклад, ми досягли серйозних результатів на зовнішніх ринках і задали чудовий темп в євроінтеграційних процесах в галузі. Щоб сектор і надалі міг залишатись одним з головних двигунів національної економіки, забезпечувати не лише продовольчу безпеку України, але й «годувати світ», аграрна політика має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення», – написала Трофімцева.

Окрім того, вона виокремила головну мету та основну задачу на час роботи на цій посаді.

«Дати АПК України нові стимули для розвитку: підтримка фермерів та кооперації має реально запрацювати, аграрна освіта та наука мають бути базою для росту галузі, система державного управління безпечністю та якістю продуктів харчування має бути відшліфована і наближена до європейських стандартів, а нові ринки для нашої переробленої продукції з доданою вартістю мають відкриватись не менш активно», – підсумувала вона.

Нагадаємо, 6 лютого стало відомо про те, що Кабмін України звільнив з посади в.о. міністра аграрної політики і продовольства Максима Мартинюка.

Новости по теме

| | | | |