«Мілкіленд» домовився з польським банком щодо реструктуризації заборгованості на 1,8 млн євро

21 августа, 2017

Дочірні структури групи компаній «Мілкіленд» — виробничий майданчик Ostrowia, Торговий дім Milkiland EU і торговельна компанія UA Trade (всі — Польща) досягли угоди з польським Pekao Bank про реструктуризацію  кредитної лінії на PLN7,6 млн (EUR1,8 млн).

Згідно з повідомленням «Мілкіленд» на веб-сайті Варшавської фондової біржі (WSE), відповідну угоду було підписана 31 липня 2017 року.

Умови реструктуризації передбачають, що основний борг погашатиметься щомісячними платежами. Останній платіж встановлений 30 червня 2018 року. Компанії-позичальники зобов’язалися продати до 28 лютого 2018 року неключових активів на суму не менше PLN0,509 млн (EUR 0,12 млн) і виручені кошти направити на погашення боргу.

У свою чергу, банк погодився на відстрочку до 30 червня 2018 року виплати компаніями нарахованого  процентного доходу і штрафів через  прострочення погашення боргу — всього PLN0,601 млн (EUR0,143 млн). Крім цього, банк обіцяє не ініціювати примусове стягнення заборгованості протягом дії досягнутої угоди.

Як повідомлялося, російський банк «Відродження» 28 березня подав клопотання про банкрутство до Арбітражного суду міста Москви в відношенні відкритого акціонерного товариства «Останкінський молочний комбінат» (Москва). Клопотання про банкрутство розпочато в зв’язку з неможливістю підприємства погасити заборгованість перед банком на 309,2 млн російських рублів (EUR5,13 млн).

У січні 2017 року »Мілкіленд» і Останкінський молочний комбінат отримали повідомлення про необхідність платежу за договором поруки на $ 68 млн, укладеним Останкінським молочним комбінатом як гарантом з Raiffeisen Bank International AG як агентом в зв’язку з кредитною угодою Milkiland з UniCredit Bank Austria AG і АТ «Райффайзенбанк» (РФ) від грудня 2011 року. Агрохолдинг уточнював, що сукупна сума заборгованості Milkiland за кредитною угодою становить $ 68,42 млн і EUR0,19 млн.

У 2016 році російський Сбербанк повідомив про намір довести до банкрутства Останкінський молочний комбінат. В даний час в Арбітражному суді Москви знаходиться позовна заява Ощадбанку «про забезпечення майнових інтересів» до комбінату. Згідно з матеріалами суду, сума позовних вимог перевищує 368 млн рублів.

Крім цього, група веде судову тяжбу з Pekao Bank S.A. і Pekao leasing Pekao bank S.A. (обидва — Польща), які намагаються стягнути з неї PLN8,5 млн (EUR2,1 млн) в рамках кредитної угоди з Milkiland EU (Польща), гарантованого Milkiland N.V.

Група «Мілкіленд» раніше заявляла про намір завершити в 2017 році всі переговори з банками про реструктуризацію заборгованості.

| | | |