Снігурівська птахофабрика відновлює свою роботу після реконструкції

6 февраля, 2019

Снігурівська птахофабрика відновлює свою роботу. Про це повідомила начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Суслєганова.

Так, в кінці жовтня – на початку листопада 2018 року філією «Снігурівська птахофабрика» ПНВК «ІНТЕРБІЗНЕС» були розпочаті роботи із реконструкції приміщень для утримання птиці. За словами Суслєганової, в ході проведених робіт були відреставровані приміщення, а також відремонтовані клітки для птиці.

Повідомляється, що незабаром планується ввести в дію 4 корпуса проектною потужністю 150 тис. голів птиці, до кінця 2019 року − 350 тис. голів птиці. Очікуваний обсяг виробництва продукції за рік – 113 млн. яєць. У зв’язку із відновленням роботи на підприємстві відкривається близько 60 робочих місць. За інформацією департаменту, на реконструкцію приміщень та обладнання пішло близько 25 млн грн власних коштів компанії.

Ми дуже раді, що вони запустилися в роботу. Тепер і в район будуть надходити відрахування, і робочі місця нові з’являються, — прокоментувала відновлення роботи птахофабрики Наталя Суслєганова.

Новости по теме

| | | |