Сільгоспвиробники Одещини можуть втратити зерно і гроші за нього

6 февраля, 2019

Цілком можливо, що в Одеській області було викрито крупну шахрайську схему, за якою стоїть компанія «Агроінвестгруп». Про це журналістам інтернет-видання Kurkul.com стало відомо від безпосередніх учасників конфлікту.

За словами потерпілих, ця історія розпочалась ще у серпні-вересні минулого року. Так, фермери здали зерно на елеватори «Агроінвестгруп» в Одеській області, і тепер можуть залишитись без зерна і грошей. Тоді компанія Миколи Кучеренка оголосила, що приймає зерно на елеватори без плати за зберігання і сільгоспвиробники почали звозити зерно. Ті, хто продавав за готівку, навіть оформляли все на картку Миколи Кучеренка, і за документами вони не мають ніякого права на свій врожай. Наразі, за непідтвердженою інформацією, власник компанії переховується за кордоном.

Представник ПП «Діастан», що в Саратському районі Одеської області, Володимир Кошельник розповів, що господарство зберігало зерно на елеваторах підприємства. Він зазначив, що серпні-вересні минулого року вони завезли на елеватор «Агроінвестгруп» зерно на зберігання і тоді ж захотіли продати частину та отримати кошти на виплату заробітних плат. За його словами, ця ситуція саме тоді почала набирати обертів. Він поширив повідомлення серед фермерів, що ПП «Діастан» зіткнулося з невиплатою коштів власником елеватора.

«Люди були розрізнені та думали, що самостійно зможуть вирішити проблеми. Потім, коли побачили скільки кредиторів, зрозуміли, що це реальна піраміда якась. Тоді вже власники елеватора перестали виходити на зв’язок», — продовжив Володимир Кошельник.

За його словами, після поширення інформацію про проблеми з «Агроінвестгруп», на зв’язок вийшов Микола Кучеренко, та зазначив, що це все даремне розведення паніки серед аграріїв. У свою чергу, Володимир Кошельник пообіцяв спростувати інформацію, якщо отримає кошти за своє зерно.

На його думку, вся ця ситуація з невиплатою коштів фермерам — велика шахрайська схема, яка будувалася, можливо, не один рік. За деякий час вони продадуть і самі елеватори, або банки заберуть їх за борги.

Новости по теме

| | | | |