Аграрна комісія вимагає звільнити керівника Держрибагентства Миколаївщини та директора «Білобережжя Святослава»

5 февраля, 2019

У зв’язку із порушенням виконання своїх обов’язків та систематичною неявкою на засідання комісії члени постійної комісії з питань АПК вимагають звільнити керівників Державного агентства рибного господарства у Миколаївської області Євгена Міщенко і директора національного природного парку «Білобережжя Святослава». Відповідне рішення було прийнято в ході засідання постійної аграрної комісії у понеділок, 4 лютого.

Голова аграрної комісії Юрій Кормишкін виступив із пропозицією не розглядати профільні питання, які значились в порядку денному, у зв’язку із відсутністю керівників відповідних відомств.

Пропоную прийняти відповідне рішення, що у зв’язку ігноруванням та явної зневаги до постійної комісії з питань АПК, не розглядати зазначені питання та звернутись до керівництва агенції за підписом голови обласної ради за неповагу до депутатів і проханням звільнити даних керівників з посад, – запропонував Кормишкін.

В результаті, депутати обласної ради одноголосно проголосували за таке рішення.

Сьогодні в нас депутати мають змогу приїхати на засідання комісії, а керівники відомств, які були завчасно повідомлені, надали нам відповідь на запитання, але проігнорували наше зібрання. Я пропоную по двом питанням прийняти таке рішення і не заслуховувати їх далі на комісії. Давайте покажемо тим, хто працює за кошти платників податків, що треба мати повагу до депутатського корпусу. Сьогодні на засіданні присутні заступники губернатора, голова обласної ради. Чому вони не прийшли? – виступив він.

Нагадаємо, депутати знову спробують надати в користування УТМР мисливські угіддя Новоодеського району.

Новости по теме

| | |