Жителі Миколаївщини зібрали підписи до Кабміну, щоб розпаювати ДП «Радгосп «Виноградна долина»

4 февраля, 2019

Жителі сіл Варюшино, Новий городок, Стара Покровка Веселинівського району Миколаївської області в черговий раз підготували звернення щодо питання розпаювання ДП «Радгосп «Виноградна долина». Про це йшлось в ході проведення аграрної комісії у понеділок, 4 лютого.

В тексті повідомлення йдеться про те, що жителі зазначених населених пунктів звертаються до Миколаївської обласної ради розглянути їх прохання на найближчій сесії облради, так як незабаром завершується етап земельної реформи, готується закон України «Про обіг земель», в тому числі «Про обіг земель державних сільськогосподарських підприємств».

«Ми звертаємо увагу, що згідно до ст.. 25 п.2 Земельного кодексу України «про приватизацію земель державних сільськогосподарських підприємств», земельні ділянки паї передаються робітникам і пенсіонерам сільськогосподарських підприємств, соціально сфери та території сільської ради. Ми поки сподіваємось на наші конституційні права», – йдеться у повідомленні.

Голова постійної комісії з питань АПК Юрій Кормишкін запропонував членам комісії підтримати дане питання, а також доручити апарату обласної ради юридичного відділу і агропромисловому департаменту підготувати клопотання по всім державним підприємствам, які є в Миколаївській області, щоб їх поставити в план приватизації і розпаювати.

Є пропозиція відпрацювати це питання: додати всі підприємства державної власності, незалежно від того, до якого міністерства вони відносяться. В Миколаївській області їх п’ять чи сім, і кожен житель має право отримати земельний пай, – виступив Кормишкін.

Новости по теме

| | | |