Депутати знову спробують надати в користування УТМР мисливські угіддя Новоодеського району

4 февраля, 2019

Голова фракції політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів «УКРОП» Миколаївської облради Петро Ковальчук звернувся до всіх голів постійної комісії обласної ради комісії з пропозицією внести до порядку денного 25-ї позачергової сесії обласної ради питання про надання у користування мисливських угідь Новоодеського району організації «Українське товариство мисливців та рибалок». Про це стало відомо в ході засідання постійної аграрної комісії у понеділок, 4 лютого.

Ковальчук запропонував надати у користування організації мисливські угіддя загальною площею 44 тисячі 234 га, що розташовані в Новоодеському районоі Миколаївської області на території Анатоліївської, Бузької, Гурївської, Дільничої, Димівської, Кандибінської, Новошмідтівської, Сухоєланецької сільської ради з 30 березня 2017 року строком на 15 років до 30 березня 2032 року включно.

Я вважаю, що це рішення необхідно підтримати. Сьогодні обласна рада, не проголосувавши за це питання, створює всі можливості для браконьєрства. Люди вже просто втомились. Мені соромно, що протягом трьох років ми не можемо це питання підтримати. Люди просто кажуть, що браконьєри на всіх цих ділянках полюють. а ті, хто сьогодні входять в УТМР, не можуть цього зробити, – виступила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

В свою чергу, голова аграрної комісії Юрій Кормишкін нагадав присутнім депутатам, що вони вже голосували раніше за зазначене питання.

Хочу зазначити, що дане питання ми вже розглядали на комісії, воно було підтримано нами одноголосно, але за якимись різним причинам воно не пройшло голосування на сесії. Лише пропоную виправити дату: прописати не з 30 березня 2017 року, а вже з лютого 2018 року після прийняття рішення до 30 березня 2032 року, – зазначив Кормишкін.

Депутати комісії одноголосно підтримали дане питання і винесли його на розгляд сесії, яка відбудеться у вівторок, 5 лютого.

Новости по теме

| | | | | |