80% молока, що продається сьогодні не має жодного стосунку до натурального молока

29 января, 2019

У Раді асоціації жінок-фермерів України переконані, що до 80% молока й молочної продукції в торгових мережах є фальсифікатом.

Голова Ради асоціації жінок-фермерів України Людмила Клебанова наголошує на тому, що в такій кількості, в якій молоко сьогодні представлене на полицях у супермаркетах, в Україні не виробляється. Вона вважає, що 80% тієї продукції, яка пропонується сьогодні покупцям, не має жодного стосунку до молока.

«Якщо ви маєте знайомих селян, які продають на ринку, то ще є сенс його купувати, те молоко, що в магазинах – це вже хтозна який «молочний» продукт», – зазначає Клебанова.

В свою чергу, виконавчий директор ГО Союз споживачів України Максим Несміянов зазначає, що під виглядом молока може продаватись все що завгодно, тому воно й не кисне.

«Ми недавно в столиці перевіряли «прострочення» на полицях у різних супермаркетах. На маркуванні терміну зберігання молока в петропак-упаковці – 7 днів. Звірили дати. За фактом дата зберігання молока прострочена вже на два місяці. Покупці беруть молоко, тому що навіть не підозрюють про обман. Якась підфарбована хімічними речовинами консистенція білого кольору, яка узагалі стосунку ніколи не мала до молока. Найприкріше, що продається вся ця погань за ціною 26 грн за 900 г. продукту«, – зазначає Максим Несміянов.

«Упаковка не роздувається. Відкриваємо упаковку, а в молоці бродіння немає – все прекрасно. Влітку це «молоко» у зламаних холодильниках на спеці також не змінює своїх фізичних властивостей, ми перевіряли. Це не молоко і навіть не «молочний продукт – це фальсифікат», – додає експерт.

За матеріалами: Lenta.ua

| |