Пільгові кредити та придбання техніки: науковці розробили пропозиції щодо розвитку козівництва

28 января, 2019

Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» – Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства підготував пропозиції з розвитку козівництва. Про це повідомляється на сайті Національної академії аграрних наук України.

Зокрема пропонується розвивати галузь не лише за рахунок великотоварних сільгосппідприємств, але й шляхом формування в господарствах населення малих ферм (понад 30 кіз) із виробництва і реалізації молока.

«В умовах сучасного світового і вітчизняного ринку найбільш перспективним напрямом розвитку галузі є молочний. Виходячи з цього інститут наголошує на необхідності розширити наукове забезпечення галузі і підготовки спеціалістів з розведення, технології, ветеринарної медицини та годівлі кіз», – йдеться у повыдомленні.

Для виконання цих завдань органам державної влади слід передбачити можливість пільгових кредитів для господарств, спрямувати бюджетні кошти на прискорене нарощування поголів’я кіз і підвищення їх продуктивності, сприяти виробникам у придбанні сільськогосподарської техніки і обладнання, племінних молочних кіз, на умовах фінансового лізингу із залученням вітчизняних та іноземних лізингодавців.

Новости по теме

| | | | |