ГК “ПАЕК” у 2018 році сплатила до бюджету майже 200 млн грн

23 января, 2019

За 2018 рік компанії підприємства групи компаній «ПАЕК» сплатили до бюджету 191,7 мільйонів гривень, що на 16,3 мільйони більше, ніж у 2017 році. Про це повідомив генеральний директор ГК «ПАЕК» Юрій Кормишкін у своєму інтерв’ю виданню «Мой город».

Нагадаємо, Юрій Кормишкін очолив ГК «ПАЕК» 7 лютого 2018 року, після трагічної смерті Володимира Лусти. До структури компанії входять декілька підприємств на яких працює майже 2000 чоловік.

«Середня заробітна платня (працівників «ГК «ПАЕК» – ред.) значно вища, ніж по Миколаївському регіону в цілому. Сьогодні в Україні не так багато підприємств, які попри військові дії та економічні проблеми, працюють чесно та успішно, день у день сплачують заробітну платню людям та усі податки, наповнюючи обласний бюджет», – наголосив Кормишкін.

Він зазначив, що тільки за 2018 рік їх компанії сплатили до бюджету 191,7 мільйонів гривень, що на 16,3 мільйони більше, ніж у 2017 році.

 «Цю інформацію дуже просто перевірити у податковій. Це при тому, що ми є й експортерами аграрної продукції. А за останні два роки наша компанія не отримала від держави ні дотацій, ні відшкодування ПДВ, як інші зернотрейдери. Отримали нуль», – стверджує гендиректор ГК “ПАЕК”.

Кормишкін додав, що компанія веде свій бізнес прозоро, чим є підтвердження регулярні перевірки бізнесу різними структурами.

«Я не знаю жодного підприємства в Україні, яке б не перевіряли на законність ведення бізнесу. Незалежно від того, яка в нас влада, нас кожен рік перевіряють. Наприклад, наша компанія у 2018 році пройшла 52 перевірки різними існуючими структурами. Не враховуючи кримінальних справ, які потім були закриті у зв’язку із відсутністю складу злочину», – акцентував депутат-аграрій.

Читайте також: «Аграрна Миколаївщина: Юрій Кормишкін розповів про здобутки області в сфері АПК за 2018 рік». 

Таку кількість перевірок гендиректор компанії не вважає упередженим ставленням до себе як до бізнесмена з боку різних структур або влади. Навпаки, ці перевірки проходять відповідно до законодавства України.

«Я не бачу тут ніякої упередженості. Сьогодні таке ставлення до всіх підприємців. А якщо казати загалом, то треба міняти систему в країні. Наші органи виконують ті законодавчі акти, які є. Звідси і така кількість періодичних перевірок. І, спираючись на свій досвід, скажу, що багатьом структурам ці численні перевірки не приносять задоволення. Досить часто вони впираються в нікому не потрібну бюрократію», – запевнив бізнесмен.

Також Юрій Кормишкін висловив свою думку щодо неодноразових наклепів з боку журналістів в бік його персони, як бізнесмена. Він зазначив, що часто в перегонах за сенсацією та грошима люди навіть не намагаються розібратись в тій чи іншій ситуації.

Нагадаємо, голова Веснянської ОТГ заявив, що через нього участник АТО намагався вплинути на підприємство депутата Юрія Кормишкіна.

«Замовних статей виходить багато. А наприкінці цього року один, так званий, журналіст поскаржився губернатору, ніби я незаконно обробляю якусь землю. Правоохоронці відреагували, але справу швидко закрили. Навіть правоохоронці пояснили, що закон я не порушував, але ніхто – ні журналіст, ні редактор, ні замовник потім не вибачилися за свій наклеп. Ось з чим доводиться стикатися… Я пригадую ситуацію, коли в одному з видань написали, що одне з наших підприємств спалило чиїсь вулики. Я про це дізнався з газет, відношення до цього ми не мали. До нашого підприємства вони не зверталися, а просто сказали на камеру те, що сказали. Пройшло півроку, я проводив зустріч на окрузі у Снігурівці. До мене підійшли люди, яким належали вулики і які скаржилися журналістам, що я їх ніби спалив. Казали, що тоді їх попросили зробити цей наклеп, що вони не те мали на увазі та інші нісенітниці. А потім попросили 50 тисяч гривень на 6 вуликів. Я їм сказав, що грошей не дам, але навесні привезу нові вулики. Та вони все одно хочуть отримати гроші», – розповів він.

Нагадаємо, гендиректор «ПАЕК» Кормишкін показав нову котельню для соцсфери ректорам з усієї України.

Новости по теме

| | | |