Одеський припортовий завод запрацює з 1 лютого

21 января, 2019

ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) запуститься 1 лютого, постачання сировини забезпечить за давальницькою схемою компанія «Енергетичний еквівалент». Про це повідомив перший заступник генерального директора ОПЗ Микола Щуріков, пише «Укрінформ».

«Дирекція припортового заводу уклала договір з компанією «Енергетичний еквівалент», що позиціонує себе на ринку як постачальник імпортного газу, на постачання сировини для запуску нашого підприємства. Наразі «Енергетичний еквівалент» формує запаси газу для ОПЗ: планується, що 24 січня компанія здійснить оплату за переробку сировини, а 25 січня номінуватиме газ для роботи нашого заводу в лютому», — зазначив Щуріков.

Запустити агрегати з випуску аміаку і карбаміду планується 1 лютого, уточнив перший заступник директора ОПЗ.

Згідно з договірними зобов’язаннями, компанія «Енергетичний еквівалент» забезпечить завод сировиною для виконання 4-місячної виробничої програми.

За деякими даними, компанія «Енергетичний еквівалент» готова транспортувати готову продукцію українським споживачам, оскільки має в своєму розпорядженні залізничний парк.

«Змушений констатувати факт, що це остання спроба запуску ОПЗ. Якщо цей контракт не почне працювати можливості у подальшому відновити виробництво не буде. Ми практично втратили кваліфіковані кадри та вже не маємо достатньої кількості робітників для повноцінного виробничого процесу», – написав Щуріков на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, в квітні 2018 року Одеський припортовий завод призупинив виробництво карбаміду. Це була не перша зупинка роботи заводу. Так, 23 березня 2018 року з цієї ж причини було призупинено виробництво. Щуріков також нагадав, що два місяці колектив прожив в очікуванні запуску заводу, проте всі спроби запустити підприємство з допомогою «давальців» завершились фіаско. А, за 2018 рік ОПЗ втратив 564 робітника, більша частина з яких виїхала до роботи за кордон і вже навряд чи повернуться.

Також нагадаємо, наглядова рада Одеського припортового заводу мала розглянути можливість почати перевалку зерна на потужностях підприємства.

Новости по теме

| |