У ВР провалили голосування за закон про європейські вимоги до матеріалів для харчових продуктів

19 января, 2019

Парламент відхилив своїм голосуванням один із аграрних євроінтеграційних законопроектів – №4611 «Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують із харчовими продуктами».

За Законопроект проголосували лише 165 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів. При цьому депутати не підтримали жодної ухвалення законопроекту в цілому як закону, ні напрявлення його на доопрацювання в комітет або суб’єкту законодавчої ініціативи.

Розробники закону пропонували:

  • ввести спеціальні заходи щодо перегляду реєстру речовин, які можуть входити до складу предметів та матеріалів, які контактують з  харчовими продуктами (процедури внесення і вилучення речовин з такого списку);
  • ввести європейські вимоги до маркування предметів і матеріалів, що контактують з харчовими продуктами.

Водночас положення відхиленого законопроекту не стосуються предметів і матеріалів, котрі постачаються як антикваріат; захисних матеріалів або оболонок, зокрема матеріалів, які покривають сирну кірку, м’ясні напівфабрикати або фрукти, які є частиною харчового продукту і можуть споживатися разом із ним; стаціонарного обладнання для централізованого або нецентралізованого водопостачання; нехарчової продукції.

За матеріалами: УНІАН

Новости по теме

| |