Держгеокадастр Миколаївщини безоплатно надав землю держвласності у користування громадянам

18 января, 2019

Миколаївською місцевою прокуратурою №2 виявлено факти повторного отримання громадянами земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Відомо, що Головним управлінням Держгеокадастру в області надано безоплатно у власність двом громадянам земельні ділянки площею по 2 га кожна, вартістю 50 тисяч грн. та 53 тисяч грн. відповідно, для ведення особистого селянського господарства. Водночас, вказані громадяни раніше вже безоплатно отримували від держави земельні ділянки для вказаних цілей на території Миколаївської області.

На цей час, з метою реального повернення земель державі, Миколаївською місцевою прокуратурою №2 до Березанського та Жовтневого районних судів Миколаївської області пред’явлено два позови до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та громадян про визнання незаконними та скасування наказів, скасування записів в Державному реєстрі речових прав, повернення та витребування земельних ділянок.

Одночасно, розслідується кримінальне провадження за фактом шахрайських дій по заволодінню вказаними землями за ч.1 ст.190 КК України.

Повідомляється, що робота щодо виявлення аналогічних фактів триває.

Новости по теме

| |