У ВР можуть розблокувати підписання закону про мораторій на продаж землі

15 января, 2019

Цілком можливо, що в середу, 16 січня, парламент може розблокувати підписання закону про продовження мораторію на продаж землі. Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час погоджувальної ради.

Парубій зазначив, що Рада не може розглянути відповідну постанову про скасування закону, поки профільний комітет не прийме рішення по ньому.

«У нас є постанова про відхилення. Ми не можемо поставити його на порядок денний, поки немає рішення комітету. Але я сподіваюся, що до завтра рішення комітету буде. Якщо комітет планово прийме рішення в середу, то в четвер ми знайдемо тих необхідних 15-20 хвилин. Хоча було б ефективніше розглянути в середу, як ми зазвичай робимо, коли розглядаємо подібні постанови. На цьому тижні ми обов’язково розглянемо, і сподіваюся це буде завтра», – зазначає спікер ВР.

За його словами, в середу депутати також розглянуть ратифікації міжнародних угод.

«На середу традиційно пропонується розглянути ратифікацію, але також ми маємо один масштабний закон. У ньому понад 500 правок. Це законопроект про соціальні послуги №4607. Я буду рекомендувати, щоб ми почали це розгляд у середу і могли 500 поправок розглянути протягом середи», – додав глава парламенту.

Нагадаємо, в кінці грудня в Раді був зареєстрований проект постанови про скасування голосування за закон про продовження мораторію на продаж землі до 2020 року.

За матеріалами: РБК-Україна

Новости по теме

| | |