У 2019/20 МР «Нібулон» збільшить потужності зі зберігання сільгосппродукції п’яти своїх підприємств на Миколаївщині, Херсонщині та Запоріжчині

15 января, 2019

За результатами першого півріччя 2018/19 маркетингового року ТОВ СП «Нібулон» вже заготовив 3,6 млн тонн, що є абсолютним рекордом за весь час діяльності компанії. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Зазначається, що одразу три перевантажувальні термінали ТОВ СП «Нібулон» (без врахування морського перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві) з невеликим відривом один від одного очолили рейтингову таблицю із закупівлі сільгосппродукції.

Зокрема до трійки лідерів увійшли два з наймолодших підприємств компанії – запорізька філія «Хортиця» (246,8 тис. тонн, що на 37 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року) і миколаївська філія «Вознесенська» (244,1 тис. тонн, що на 23 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року), а також херсонський перевантажувальний термінал філії «Козацька» (240,6 тис. тонн).

«Зважаючи на вказані показники ефективність використання виробничих потужностей та місткості зерносховищ на підприємствах лише за шість місяців поточного маркетингового року у всіх названих трьох перевантажувальних терміналах уже склала понад 3 оберти», – йдеться у повідомленні.

На сьогодні загальний обсяг зберігання зерна компанії становить 2 млн тонн. Таким чином, заготовивши всього лише за 6 місяців поточного маркетингового року 3,6 млн тонн продукції, підприємства компанії зробили вже майже 2 оберти.

Враховуючи великий попит на перевантажувальні термінали і зернові склади компанії у сільгосптоваровиробників компанія «Нібулон» до початку 2019/20 МР має намір збільшити потужності зі зберігання сільгосппродукції п’яти своїх підприємств у Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях, у тому числі філій «Вознесенська» (22 тис. тонн) та «Хортиця» (16,5 тис. тонн).

Новости по теме

| | | | | | |