У Миколаєві продають рис, що розчиняється у воді

14 января, 2019

У супермаркетах і на ринках Миколаєва в продажу з’явився рис, який при замочуванні розчиняється в воді, перетворюючись в кашоподібну порошкову консистенцію. Про це повідомляють Новости-N.

Відео зі спроби приготувати невідомою хімічною субстанцію, продавалася як рис, до редакції «Новин-N» надіслали постійні читачі. На ролику видно, як замочений у воді рис буквально зникає, перетворюючись в білий порошок, варто тільки потерти його пальцями.

 

Читачі також повідомили, що рис даного виробника купували давно, і раніше такого не було. Разом з тим, в соціальній мережі Facebook і на YouTube відео з китайським «рисом з клею» (як його називають користувачі) з початку 2019 року виклали вже кілька десятків українців з різних міст.

«Дану продукцію використовували досить давно, але такого ще не було. Куплена (упаковка рису – ред.) була в одному з Миколаївських супермаркетів. Цей рис є у всіх супермаркетах і на ринках, так що уточнювати не буду. І тільки вчора дивився відео на Фейсбуці про такий же рис, але іншої фірми і в інший розфасовці. Їсти його якось страшнувато. І таких відео на ютубі багато. Ось і чим нас труять?», – написав в коментарі автор відео.

Новости по теме

| |