На Одеському припортовому заводі хочуть почати перевалювати зерно

9 января, 2019

Наглядова рада Одеського припортового заводу (ОПЗ, Південний, Одеська обл.) На цьому тижні розгляне можливість почати перевалку зерна на потужностях підприємства. Про це повідомив перший заступник голови правління Микола Щурик ефірі Студії «МИГ».

«І сьогодні на потужностях заводу можна, в тому числі, те ж саме зерно перевалювати. Маємо потужності і величезний ресурс це робити. Це дасть можливість задіяти колектив», – сказав він.

За його словами, перевалювати зерно можна було б на базі перевалки карбаміду або використовувати для цієї нової діяльності 3,2 га вільної землі, яка є у підприємства, з можливим будівництвом елеватора в майбутньому.

Микола Щурик уточнив, що розширене засідання наглядової ради пройде в Києві спільно з профкомом підприємства в зв’язку з критичною ситуацією, що склалася на ОПЗ.

Він зазначив, що основне питання, яке розглядатиметься на ньому – як зберегти хімічне виробництво і колектив, чисельність якого вже скоротилася з 4 тис. до трохи більше 2,8 тис.

«Єдиний орган, який може прийняти рішення щодо долі заводу, – це наглядова рада», – підкреслив перший заступник голови правління.

Нагадаємо, в квітні 2018 року Одеський припортовий завод призупинив виробництво карбаміду. Це була не перша зупинка роботи заводу. Так, 23 березня 2018 року з цієї ж причини було призупинено виробництво. Щуріков також нагадав, що два місяці колектив прожив в очікуванні запуску заводу, проте всі спроби запустити підприємство з допомогою «давальців» завершились фіаско. 

Микола Щуриков — заступник директора АТ "ОПЗ" про ситуацію на підприємстві. 3.01.2019

Сьогодні у прямому ефірі Студії "МИГ" про ситуацію на Одеському припортвовому заводі розкаже заступник директора підприємства Микола Щуриков.Початок о 19:00.Телефон: 2-15-81.

تم النشر بواسطة ‏‎TvMig Yuzhny‎‏ في الخميس، ٣ يناير ٢٠١٩

Новости по теме

| | |