Понад 9 млн гривень надійшло до бюджетів Миколаївщини за користування земельними ділянками

2 января, 2019

За 2018 рік Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області передало в оренду на 7 років на земельних торгах 157 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 3,4 тис. га. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками склав 9 млн. 564 тис. грн.

Зазначається, що земельні торги проводяться у формі аукціону права оренди на земельні ділянки, які розташовані в межах території Миколаївської області згідно до статей 122, 135-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Станом на 2 січня 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області оголошено торги (відкрито реєстрацію на участь у торгах) по продажу прав оренди на 22 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 482 га. Загальна оголошена стартова ціна – 596 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує громадянам, фермерам та виробникам сільгосппродукції взяти участь у земельних торгах у формі аукціону. Цим забезпечується захист економічних та соціальних інтересів громадян, виконавчої влади, місцевого самоврядування та поповнення місцевих бюджетів.

Новости по теме

| | | | |