В Україні запустять першу в світі біржу з торгівлі сільгосптоварами з використанням блокчейн-технології

2 января, 2019

Україні навесні цього року запустять першу в світі децентралізовану біржу з торгівлі сільськогосподарськими товарами з використанням технології “блокчейн”. Про це повідомив трейдер Ігор Тиньков, передає УНІАН.

“Розуміючи той факт, що блокчейн-технологія це майбутнє і за нею майбутнє електронної комерції, ми вирішили створити першу в світі децентралізовану біржу з торгівлі сільськогосподарськими товарами”, – пояснив Ігор Тиньков.

Зазначається, що на цій біржі будуть зібрані всі учасники ринку, на ній зможуть торгувати не тільки торгові компанії, але й агрохолдинги, фермерські господарства. Тут можна буде торгувати не тільки контрактами з фізичною поставкою товарів, але також управляти ризиками.

Унікальність біржі полягає в тому, що трейдери зможуть як купити товар, так і застрахувати ризики. Відмінною особливістю проекту є високий рівень захисту даних, висока швидкість транзакцій, а також робота в режимі “24/7”.

Спочатку запустити біржу хочуть на території України, Європи та Африки.

Як додав генеральний директор представництва Digital Pulse of the Land (Україна) Роман Назаров, метою проекту є об’єднання всіх учасників агропромислового комплексу в єдину еко-систему.

«Кожен, хто буде на нашій платформі, отримає можливість ділитися своїми технологіями, впроваджувати інноваційні технології і таким чином вести свою діяльність набагато ефективніше», — сказав він.

За словами Назарова, пілотний проект біржі спочатку буде запущений в декількох регіонах України.

Також в реалізації ідеї створення біржі беруть участь компанії Suntri (Лондон) та Hola firm (Мадагаскар).

Новости по теме

| | | | |