В Україні спостерігається дефіцит огірків

31 декабря, 2018

На українському ринку огірка відзначається нестача пропозицій огірка. Подібна ситуація відзначалася і в минулому році, коли перед святом кількість пропозицій огірка істотно скоротилася. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Основним постачальником продукції в даний час року виступає Туреччина, але, як уже зазначалося раніше, останні тижні в Туреччині відзначалися несприятливі погодні умови, що призвело до суттєвого зменшення поставок огірка на зовнішні ринки. Другим постачальником огірків в Україні перед новорічними святами виступає Іспанія, але партії даної продукції також не в змозі перекрити наявний попит.

Природно, більшість українських операторів чекали подібний сценарій на ринку, і ще попередньо провели закупівлі об’ємних партій продукції, так як вже сьогодні угоди здійснити практично неможливо.

А найцікавішим моментом в даній ситуації є ціни. Ситуація знову ж розвивається за торішнім сценарієм. Оптові ціни на огірки, основний обсяг яких становить турецька продукція, ще минулого тижня зафіксувалися в діапазоні 42-45 грн/кг (1,53-1,64 $/кг), і даний порядок цін зберігається і по сьогоднішній день. Для порівняння, рік тому в цей же період ціни на огірки були практично на 20% вище за сьогоднішні показники.

Новости по теме

| | |