В Росії заборонили імпортувати сільгосппродукцію українського походження

31 декабря, 2018

До списку українських товарів, щодо яких Росія ввела заборону на імпорт, потрапили промислові товари, продовольство, сільськогосподарська продукція, сировина. Про це йдеться у повідомленні прес-служби уряду Росії.

«Вводиться заборона на ввезення на територію Росії товарів, країною походження яких є Україна або переміщуються через територію України. Затверджено список таких товарів. Товари, щодо яких запроваджено заборону, в основному, відносяться до категорії промислових. У список також включені сільськогосподарська продукція, сировину і продовольство», – йдеться в повідомленні.

В уряді РФ зазначили, що Росія може прийняти рішення про скасування введених спеціальних економічних заходів, якщо Україна скасує обмежувальні заходи, введені раніше стосовно конкретних російських товарів.

Зі списком товарів, які потрапили під заборону, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше, 25 грудня прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв розширив список фізичних і юридичних осіб України, щодо яких будуть застосовуватися санкції. В нього також потрапили народні депутати, члени Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Однак, два «аграрні» нардепи з Миколаївщини не потрапили під санкції від РФ.

Новости по теме

| | |