«Нібулон» викупив Очаківський рибоконсервний комбінат

28 декабря, 2018

Компанія СП «НІБУЛОН» розпочинає працювати над реалізацією нового комплексного проекту в гирлі Дніпро-Бузького лиману. Базою для цього проекту виступить Очаківський рибоконсервний комбінат, майно якого було придбано в ході аукціону. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Нова інвестиційна програма компанії в гирлі Дніпро-Бузького лиману включає два паралельні напрями. По-перше, будівництво портового комплексу в м. Очаків Миколаївської області, який стане базою для флоту компанії.

По-друге, відродження рибальства, а також переробки і консервування риби, ракоподібних та молюсків в Дніпро-Бузькому лимані.

«З кожним роком рибна промисловість в Україні істотно скорочується, і більшу частину від загального обсягу рибної продукції становить імпорт. Ціни злітають вгору, і все менше українців можуть собі її дозволити. Тому наша компанія вирішила взятися за вирішення і цієї проблеми», – пише Вадатурський.

«Це комплексний проект, тому ми також розглядаємо і можливість будівництва спеціалізованого флоту для потреб цієї галузі на власному суднобудівному заводі, а це додаткові робочі місця для суднобудівної та судноплавної галузей. В цілому. реалізація нашого інвестиційного проекту стане важливим поштовхом для розвитку економіки регіону завдяки створенню нових робочих місць, поповненню місцевого бюджету та розвитку інфраструктури», – заявляє гендиректор ТОВ СП «НІБУЛОН».

Вадатурський також запевнив усіх партнерів компанії, що будівництво нового перевантажувального терміналу не піде всупереч іншим, раніше вже оголошеним інвестиційним планам Нібулону в інших областях України. Зокрема, мова йде про будівництво вже в наступному році двох перевантажувальних терміналів в Запорізькій і Дніпропетровській областях, а також плани з будівництва порту в с. Олександрівка Білозерського району Херсонської області та інших.

«Я переконаний, що наша інвестиційна діяльність стане важливим поштовхом для створення нових робочих місць, розвитку судноплавства і суднобудування, зменшення навантаження на автодороги, розвитку економіки країни в цілому. Мета діяльності нашої компанії — зробити більше для України і кожного українця», – підкреслює Олексій Вадатурський.

Новости по теме

| | |