Експерт розказав як вирішити питання щодо заборони прийняття молока другої категорії від населення

27 декабря, 2018

З 1 липня в Україні розпочали діяти нові ДСТУ щодо молочної сировини. Так, згідно із нововведенням зараз молоко 2-го ґатунку використовують лише при виробництві таких продуктів, як масло, сир кисломолочний, сухе молоко, згущені консерви, що допускається чинними стандартами на ці види продукції. А вже з 1 січня 2020 р. по 1 січня 2022 р. молоко другого ґатунку буде прийматись виключно в технічних цілях – для виробництва нехарчових продуктів. Що ж робити малим фермерам, які майже втратили ринок збуту молока. За словами голови Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб Юрія Бакуна, що вихід у такій ситуації – кооперація.

Він зазначив, що якщо мова йде про молочарство чи про овочівництво, то створення кооперативів – це можливість протистояти посередницькому бізнесу. Основною мотивацією створення молочарського кооперативу – це підвищення ціни щодо здавання молока і можливість протистояти тим посередникам, які демпінгують і закуповують молоко за низькою ціною. А також кооперація дає можливість підвищити якість молока.

«Перш за все, створення кооперативів необхідне в молочарському напрямку. Тільки за рахунок кооперацій можна досягти певних показників якості молока, навчити людей: яким чином отримувати це молоко певної якості, заготовляти вчасно його і реалізувати. Кооперація – це один із факторів отримання якісної продукції і вирішення питання щодо заборони прийняття молока другої категорії від населення», – наголосив експерт.

Читайте також: «10 кроків до створення коопертиву»

Бакун розказав, що зараз найбільше в Україні створюються молочарські кооперативи, які займаються заготівлею молока і частковою переробкою.

«Як правило дуже багато зареєстровано багатофункціональних кооперативів, та серед них є найчастішою спеціалізацією є саме заготівля молока. І частина є тих, які також також займаються послугами, наприклад, по допомозі вирощування кормових культур або по забезпеченню витратними матеріалами», – каже голова Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб.

Він також зазначив, що друге місце у створенні кооперативів займає галузь ягідництва.

Читайте також: «В Україні почнуть виробляти молоко для вегетаріанців»

Нагадаємо, раніше Юрій Бакун розказав, чому сільгоспвиробникам так необхідна кооперація та що гальмує її створення. А  також зазначив, що кооперативи — це майбутнє не тільки для малого фермерства, а і для розвитку громад.

Найбільший приріст виробництва молока та поголів’я корів спострігається на  Миколаївщині.

Новости по теме

| | | |