В порту Чорноморськ закінчили днопоглиблення прохідного каналу

27 декабря, 2018

Адміністрація морських портів України і підрядник – компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) 21 грудня 2018 року підписали документи про завершення днопоглиблювальних робіт підхідного каналу в морському порту Чорноморськ. Про це йдеться в повідомленні АМПУ.

«За останні 20 років суттєво збільшилася кількість заходів у порт Чорноморськ великотоннажних суден з осадкою понад 14,0 м. Тому від реалізації проектів реконструкції підхідного каналу та 1-го ковша Сухого лиману залежить майбутній розвиток порту. По завершенню цих проектів державні і приватні стивідорні компанії, які працюють в порту зможуть приймати великотоннажні судна з осадкою до 14,5 м типу Panamax і post-Panamax», – підкреслив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Зазначається, що в результаті проведених днопоглиблювальних робіт були збільшені параметри підхідного каналу: довжина — до 1600 м, ширина — до 160 м, глибина — до 16 м.

Наразі днопоглиблювальний флот CHEC працює в операційній акваторії першого ковша Сухого лиману. Вже завершена перша черга днопоглиблення операційної акваторії та почалися роботи по реалізації другої черги. По завершенню всіх трьох черг днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману глибини в його центральній частині досягнуть 15 м.

Новости по теме

| |