12 ОТГ Миколаївщини отримали у власність майже 40 тисяч га землі

24 декабря, 2018

У Миколаївській області 12 об’єднаних територіальних громад  отримали у комунальну власність 3678 земельних ділянок та розпоряджатимуться землею загальною площею 37077 га. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Так, минулого тижня  відбулося офіційне підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Документи, які містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу, надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.

Участь у церемонії взяли начальник Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Юрій Лостік, начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Юрій Яськів, керівники Бузької, Михайлівської, Нечаянської, Благодатненської, Шевченківської, Коблівської, Радсадівської, Веснянської сільських ОТГ, Казанківської, Арбузинської, Березанської, Олександрівської селищних ОТГ.

Новости по теме

| |