«Гуцульська овеча бринзя» стане першим українським продуктом із географічним маркуванням

23 декабря, 2018

Першим українським продуктом із географічним зазначенням походження стане «гуцульська овеча бринзя» – сир з овечого молока, який виготовляють гуцули у трьох областях України, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Згідно з повідомленням, заявку на реєстрацію географічного зазначення «гуцульська овеча бринзя» подано до Міністерства економічного розвитку і торгівлі 19 грудня. У майбутньому реєстрація цього продукту стане підставою для його охорони в Україні та інших країнах, зокрема в ЄС.

«Продукти з географічним маркуванням мають унікальні особливості, пов’язані з їхнім походженням із певного регіону, відображають неповторні традиції, культурну спадщину та історію України. Така продукція забезпечить перспективи не лише для розвитку локального виробництва, але і для ефективної роботи на зовнішніх ринках, збільшення експортного потенціалу й упізнаваності України як виробника харчової продукції світового рівня», – зазначила заступниця міністра аграрної політики Олена Ковальова.

Вона додала, що введення системи географічних зазначень дасть можливість гарантувати якість і безпеку продукції, допоможе уникнути фальсифікації та підробок, поліпшити організацію процесу виробництва, розвинути кооперацію, створити нові робочі місця та популяризувати зелений туризм.

Зазначимо, «гуцульську овечу бринзю» ще з XIV століття виробляють гуцули, мешканці високогірних Карпат (нині це територія Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької) за незмінною технологією, традиції передаються з покоління в покоління. Це сир, який виготовляють лише 120 днів у році на висоті понад 700 м над рівнем моря.

Зазначимо, у жовтні 2018 року на Закарпатті заснували Асоціацію виробників традиційних карпатських високогірних сирів, до якої ввійшло близько 50 вівчарів з трьох вищезгаданих областей.

Новости по теме

| |