Запорізькі аграрії отримали компенсації на 60 млн грн

21 декабря, 2018

Запорізькі аграрії активно користуються підтримкою державного бюджету, про це зазначила прес-служба держадміністрації області.

Так, у Запорізькій області в поточному році державною підтримкою сільгосптоваровиробників за напрямом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися 324 господарства, які закупили 573 одиниці техніки та обладнання на загальну суму 163,6 млн. грн., отримавши часткову компенсацію її вартості в сумі 34,8 млн. грн.

За бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» компенсацію витрат на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю отримали чотири господарства на загальну суму 2 млн. 561 тис. грн., а саме: ФГ «Фортуна» Бердянського району, ТОВ «ВКФ «Мелітопольська черешня» Мелітопольського району, ТОВ «ССК-Інжиніринг» Якимівського району та ПСП агрофірма «Росія» Чернігівського району.

Для отримання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб, в області звернулися 4057 осіб. Ними подано документи на 11891 голову молодняка великої рогатої худоби. Загальна сума спеціальної бюджетної дотації у поточному році склала 13,6 млн. гривень.

Крім цього, відповідно до бюджетної програми «Державна підтримка галузі тваринництва» за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності 22 сільгосппідприємствам області нараховано кошти спеціальної бюджетної дотації у розмірі понад 9 млн. гривень.

У Департаменті запевнили, що до кінця поточного року кошти, які спрямовані на виконання програм державної підтримки у 2018 році, будуть виплачені в повному обсязі.

Нагадаємо, Мінагрополітики підбило підсумки роботи аграрної галузі в 2018 році.

Новости по теме

| | | | | |