Чорноморський порт продовжує порушувати норми утримання тварин

21 декабря, 2018

Чорноморський порт після ситуації з вівцями, так і не створив умов для утримання тварин. Але приймати худобу він не припинив. Про це повідомив заступник начальника Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю Олег Яковлєв, передає odessitua.com.

За його словами, в Чорноморському порту немає жодного карантинного майданчика, відповідав б законодавчим нормам. Проте, живий вантаж і досі прибуває в термінал.

Олег Яковлев розповів, що після утримання овець у порту вже були нові випадки повернення 56 тварин. Він зазначив, що наразі у відомстві йдуть наради з питань, пов’язаних з поверненням імпортованих тварин. Також вже підготовлено лист до Міністерства фінансів України з проханням виділити кошти на створення карантинного майданчика в Чорноморському порту.

За словами волонтера Вікторії Козаченко, громадські працівники розіслали листи президенту, прем’єр-міністру і до зоозахисних організацій. Вони просять вжити заходів, щоб, аналогічні ситуації більше не повторювалися.

Нагадаємо,  що в порту «Чорноморськ» майже два тижні простоювала фура з 300 вівцями, половина з яких загинули. Зара же постраждалі вівці знайшли новий будинок і знаходяться на території кемпінгу «Сахалін» в шести км від Одеси уздовж траси Е-95. Та дали потомство.

Новости по теме

| | | | |