На Миколаївщині фермер засіяв соняшником самовільно зайняту земельну ділянку

20 декабря, 2018

На території Олександрівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області місцевий мешканець самовільно зайняв земельну ділянку площею 22 га пасовищ. Такими протиправними діями спричинено державі шкоду у розмірі понад 27 тисяч грн., повідомляє Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області.

Реагуючи на порушення, посадовою особою ГУ Держгеокадастру вказану особу притягнуто до адміністративної відповідальності з вимогою сплатити до бюджету завдану шкоду та звільнити у місячний строк самовільно зайняту земельну ділянку. Незважаючи на це, місцевий мешканець продовжив незаконно використовувати земельну ділянку, що підтверджено відповідними актами обстеження та інформацією сільської ради.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до Вознесенського міськрайонного суду позову про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

У зв’язку із добровільним виконанням вимог прокурора суд припинив провадження у справі. Наразі земельну ділянку передано Головному управлінню Держгеокадастру у Миколаївській області.ф

Новости по теме

| |