В порту Ольвія новий термінал прийняв партію кукурудзи

18 декабря, 2018

Новий термінал компанії «Евровнешторг» в порту Ольвія обробив перше судно. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Його завантаження партією кукурудзи в кількості 21 тисяч тонн було завершено 16 грудня 2018 року. Аграрна продукція українських виробників відправлена ​​до Лівану.

«Залучення приватних інвестицій і реалізація в порту Ольвія пілотного концесійного проекту дозволять в найближчі кілька років збільшити його потужності з перевалки аграрної продукції на 6 млн т», – зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Вже на кінець 2019 року компанія «Евровнешторг» планує вийти на обсяги перевалки сільськогосподарських вантажів в 1 млн тонн. В подальшому, після завершення будівництва проекту, – до 4 млн тонн вантажів на рік.

Також в найближчі три роки в порту Ольвія в рамках реалізації пілотного концесійного проекту повинен бути побудований ще один зерновий термінал потужністю 2 млн т/год.

За даними Міністерства інфраструктури України, вже 7 провідних українських і міжнародних компаній підтвердили свої наміри брати участь у концесійному конкурсі, який повинен відбутися на початку наступного року. В цілому, зацікавленість у подальшій реалізації проекту проявило більше 20 компаній.

Новости по теме

| |