ОПЗ вдалось зменшити борги, але ще існує два боргових зобов’язань

17 декабря, 2018

За останній час борги ОПЗ не збільшилися, а навіть зменшилися, однак два найбільших борги так і залишилися. Про це розповів перший заступник директора ПАТ «Одеський припортовий завод» Микола Щуріков в інтерв’ю інтернет-виданню «Укрінформ».

«Основний борг заводу перед групою компаній Фірташа – 250 мільйонів доларів, зафіксований в Стокгольмському суді. І по ньому присуджено виплату 7,5% річних. Вердикт був переданий в українські суди для натуралізації, і група компаній Фірташа виграла першу і другу інстанцію в українських судах. Однак, Верховний Суд України постановив – повернути документи на новий розгляд. І зараз очікується нова хвиля «вертикалі». Якщо позивачі виграють апеляцію, це рішення можна буде виконувати і стягувати з ОПЗ 250 мільйонів доларів з відсотками і компенсацією юридичних витрат», – розповідає Щуріков.

Окрім того, він нагадав за ще одне боргове зобов’язання – майже 2 мільярди гривень – перед НАК «Нафтогаз України».

«Що стосується заборгованості по зарплаті заводчанам, хочу зазначити: за станом на 4 грудня, вона погашена. Але немає і дохідної частини. Через що і прийнято рішення перейти на триденний робочий тиждень і скоротити виплату деяких платежів по колдоговору. Ще одна проблема полягає в тому, що триває відтік високопрофесійних кадрів з підприємства. І вже під питанням запуск технологічних потужностей, навіть при поновленні поставок сировини», – резюмував заступник директора.

Нагадаємо, Фонд держмайна створює перешкоди новому партнерові Одеського припортового заводу.

Новости по теме

| | | |