Закупівельні ціни на живець свиней починають зростати

13 декабря, 2018

Закупівельні ціни на живець свиней в Україні впродовж цього тижня продовжили поступовий висхідний рух. Спостерігається, що планові ціни свиногосподарств на початку другої декади зими підвищилися на 0,25-1 грн/кг. Про такі зміни повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

Виробники свинини відзначили, що попит цього тижня дещо підвищився. Тож, протягом другого тижня грудня більшість товарних партій реалізовували в межах 43-44 грн/кг.

Унаслідок підйому нижньої межі цінового діапазону, середній рівень закупівельних цін у порівнянні з минулим тижнем піднявся на 1,2% — до 43,5 грн/кг. Таким чином, середньоринкова позначка зрівнялася з «бар’єрною», яка втримується на досягнутому рівні вже третій тиждень.

У країнах ЄС спостерігається відносна стабільність котирувань, не зважаючи активізацію м’ясопереробників у передріздвяний період. З огляду на це, більшість м’ясопереробників, зокрема учасників Асоціації «М’ясної галузі» налаштовані на незмінність цін на свинину живою вагою наступного тижня. Проте, окремі оператори не виключають підвищення максимальної цінової позначки до 45 грн/кг.

Новости по теме

| |